01.

Kaynağında - Anında

Sistemin kurulduğu bölge veya sitedeki kullanıcılar geri dönüşüme kazandırmak istedikleri atıkları kullanıcı arayüzünden seçerek atıklarını sisteme atarlar.

02.

Verimli Ayrıştırma Sistemi

Seçilen atık türüne göre, kullanıcının sisteme dahil ettiği atık kendisi için ayrılan bölmede yerini alır ve geri dönüşümü bekler.

03.

Geri Dönüşüm

Sisteme dahil edilen tüm materyaller ilgili teknolojiler ile geri dönüşümü sağlanarak doğayı korumamıza yardımcı olurlar.

 

 

Sistem Çöp Kapağı

Kapak, her defasında sadece bir kapağın açılmasına izin veren ve bakım sırasında tüm kapakları kilitleyen elektromekanik kilitleme ve otomasyon sistemine sahiptir.Her kapağın üzerinde, müsait – meşgul – bakım durumunda olup olmadığını gösteren led lambalar bulunmaktadır.

 

 

 

 

Sistem Kat Bağlantısı

Çöp bacasını kapaklar ile katlara ulaştıran modüldür. Kapaklar boğazlı modüle monte edilir. Boğazlı modül altı sistem özelliklerine göre dizayn edilmiş belirli açısı sayesinde çöplerin kapaktan kanala kolayca atılmasını sağlar.

Boğazlı modül ağzı 180mm uzunluğundadır. Boğazın üst kısmında sprinkler ve yıkama nozulu bağlantısı için 1/2″ manşon bulunur.

Çöp şutunun dış yüzeyi, şut içerisine düşen çöplerden kaynaklanan istenmeyen sesleri gidermek için1.7kg/m² oranında ve 2mm kalınlığında ses yalıtım malzemesi ile kaplanır.

 

 

Havalandırma Fanı

Otomasyonlu ve Manuel sistemlerde Havalandırma Bacası mutlaka bulunmalı, baca içerisinde oluşan kirli gazlar ve koku cebri çekiş veya mekanik yolla çatıya ulaştırılmalıdır.Her iki sistemde de kullanılabilen fan, havalandırma bacasının üst noktasında bulunur.Fan isteğe bağlı olarak, sürekli, kapaklardan biri açılınca veya kapalı konumda iken kullanılabilir. Çalışma hızı yavaş, orta veya hızlı olmak üzere operatör tarafından belirlenir. Sistemlerimizde kullanılan fan sessiz ve titreşimsiz çalışmaktadır.

Patentli Kaynağında Çöp Ayrıştırma Sistemi