Kaynayştır - WasteCykler Hakkında

Yerinde Atık Ayrıştırma Bacası Sistemleri

image

Londra – İngiltere merkezli BNC INVESTMENT, enerji, gayrimenkul, teknoloji ve madencilik alanlarında çok uluslu olarak hizmet ve yatırımlarda bulunan firmamızın ekosistemimize ve geri dönüşüme verdiği değer ile ürettiği Otomatik ve Patentli Yerinde Atık Ayrıştırma Sistemi Kaynayştır – Wastecykler ile yerinde otomatik olarak ayrıştırılmış atıkların taşınması, gruplanması ve geri dönüşüme hazır hale getirilmesi ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretilmesi çalışmalarını yürütmektedir.
Kaynayştır yüksek binalar, siteler, hastaneler, üniversiteler gibi merkezi noktalar ve yüksek potansiyelli merkezi cadde ve sokaklarda atıkların yerinde ayrılması otomasyonu olarak, ambalaj, evsel atık, kızartma yağı, tekstil, metal ve pil, cam gibi atıkları bu noktalarda otomatik olarak ayrıştırılmasını sağlar.

Kaynayştır sistemi kurulumu yapılan bölge ve binalarda atıkların otomatik ve kullanıcıyı yönlendirici hatta eğlenceli bir biçimde geri dönüşüme hazır olarak ayrıştırarak atıkların %100 karışmadan ayrıştırılmasına olanak sağlayarak sıfır atık konusunda üretici ve tüketiciler destekler. Mevcut binalarda sonradan montajlanabilen elektro mekanik ve pinomatik bir altyapı sistemi olan Kaynayştır Dünya’da ve Türkiye’de ilk olan sistemimiz 2010 yılında düzenlenen NASA-JPL’de birincilik ödülüne layık görülmüştür.

Sistemimiz 2010 yılında şirketimiz ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ve Tokat Belediyesi birlikteliği ile TOKİ binalarında hayata geçirilmiş bir sistemdir. Bu sistem geri dönüşüm yapan veya yapacak olan tüm kurum ve kuruluşlar için kuru, ayrıştırılmış ambalaj ve evsel atıkları kaynağında ayrıştırır. Aynı zamanda  atık yağ ve pilleri de suya ve toprağa karışmadan ayrıştırmayı sağlayan Kaynayştır Kaynağında Atık Ayrıştırma sistemleri doğamızı kirletmemizin önüne geçer.

Kaynayştır Yerinde Atık Ayrıştırma Sistemleri doğaya sağladığı katkının yanısıra ergonomik ve kolay kullanımı ile hayatı kolaylaştırarak pratik ve tamamen zararsız bir kazanç kapısını da aralar. Hijyenik, modern, sıfır atık duyarlılığında şehirler için Kaynayştır Sistemleri vazgeçilmez bir üründür.